Ūdens sagatavošanas iekārtas

Ūdens sagatavošanas iekārtas

Ūdens mehāniska iekārta 

Lielas piesarņošanas un arī ļoti motoļotā ūdens gadījumā mēs rekomendējam automātisko pašskalojamo filtru ar elektronisko vārstu kas automātiski novada filtrētos netīrumus kanalizācijā.
No 150 EUR

Ūdens mīkstināšana iekārta

Sistēma ūdens mīkstinātājs (sāls filtrēšanas stingrības) + filtrēšanas izšķīdušā dzelzs saturu ūdenī, kas ir mazāks nekā 1 Mgr/litru, ar elektronisko automātiska vārsts, biežumu reģenerācijas filtrs elementu, izmantojot piesātinātu risinājumu tehnisko sāli. Šis filtrs ūdens attīrīšanai (mīkstinātājs) var programmēt uz ūdens apjoms, filtrēts, kas dod iespēju optimizēt plūsmas tehnisko sāli. Mazo kompakto izmēru sistēmas piemēroti pilnīgi par Iekšlietu jūsu vannasistabas vai virtuves. Komplektā tvertne ir 70 lit.

No 150 EUR

Ūdens atdzelžošana iekārta

Ja dzelzs, organika, amonijs, serūdens saturs ūdenī ir mazāks par 5.0 mg/l, mēs iesakām filtru kas filtrē dzelzi, smagos metālus, ka arī samazina sērūdeņraža saturu ūdenī. Filtram ir automātiskā vārsta ar elektronisko displeju, kas nodrošina automātiskās skalošanas un netīrumu novadīšanas ilguma un periodiskuma programmēšanu.
No 150 EUR

Ūdens mīkstināšana un atdzelžošana iekārta

Sistēma ūdens mīkstinātājs un atdzelžotais (sāls filtrēšanas stingrības) + filtrēšanas izšķīdušā dzelzs saturu ūdenī, kas ir vairaks kā 4.5Mg/litru, ar elektronisko automātiska vārsts, biežumu reģenerācijas filtrs elementu, izmantojot piesātinātu risinājumu tehnisko sāli. Šis filtrs ūdens attīrīšanai (mīkstinātājs un atdzelžotais) var programmēt uz ūdens apjoms, filtrēts, kas dod iespēju optimizēt plūsmas tehnisko sāli. Mazo kompakto izmēru sistēmas piemēroti pilnīgi par Iekšlietu jūsu vannasistabas vai virtuves. Komplektā tvertne ir 70 lit.
No 150 EUR

Ūdens ogles iekārta

Ogles filtrs ar automātisko vārstu, elektrodispleju, automātisko filtra skalošanu un netīrumu novadīšanu kanalizācijā
No 150 EUR

Ūdens attīrīšanas iekārta pret organiko krasu

Ūdens attīrīšanas iekārta pret organiko krasu A – 58 ORG (F) 2,0t/h max, 1″ + filtrēšanas izšķīdušā dzelzs saturu ūdenī, kas ir mazāks nekā 0,5Mgr/litru, ar elektronisko automātiska vārsts, biežumu reģenerācijas filtrs elementu, izmantojot piesātinātu risinājumu tehnisko sāli. Šis filtrs ūdens attīrīšanai elektroniski programmēt uz displeja ūdens apjoms, filtrēts, kas dod iespēju optimizēt plūsmas tehnisko sāli. Mazo kompakto izmēru sistēmas piemēroti pilnīgi par Iekšlietu jūsu vannasistabas vai virtuves.
No 150 EUR